Kurs spersonalizowany

Kurs spersonalizowany

Jest to kurs „szyty na miarę” w formie zajęć indywidualnych dopasowanych do potrzeb i preferencji uczestnika. Polega na konsultacjach dotyczących szycia i konstrukcji odzieży i jest dopasowany do Twojego poziomu. Termin i częstotliwość zajęć jest ustalana wspólnie w czasie dogodnym dla Ciebie i dla nas.

Zalety kursów spersonalizowanych

Kursy spersonalizowane to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają już doświadczenie w pracy przy maszynie, ale chcą udoskonalić konkretne umiejętności. W trakcie ogólnodostępnych szkoleń dla większych grup może nie być czasu na dopracowanie detali związanych z tworzeniem bardziej skomplikowanych projektów. Kursy szycia spersonalizowane przebiegają dokładnie tak, jak chcesz – możesz zadać nurtujące Cię pytania, a także poprosić specjalistów o powtórzenie najważniejszych ruchów dowolną liczbę razy.

Kursy spersonalizowane odbywają się w następujących terminach:

– Podstawy szycia – soboty 9:00-12:30

– Projektuję i szyję – wtorki i czwartki w godzinach 17:00-20:00

Zapraszamy do kontaktu ze Strefą Sztuki Krawieckiej. Konieczne jest bowiem indywidualne wybranie dogodnego terminu. Staramy się zaproponować rozwiązanie, które trafi w Twoje gusta. Dbamy o to, by szkolenia były prowadzone w miłej atmosferze. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu.

Gwarantujemy zadowolenie i szansę na rozwój osobisty.