Kurs krawiectwa Haute Couture

Kurs krawiectwa Haute Couture to perła w naszej ofercie kursów i szkoleń.

 

Strefa Sztuki Krawieckiej poza działalnością edukacyjną, prowadzi również pracownię krawiecką w której realizowane są wyjątkowe kreacje dla wyjątkowych klientów. Tu powstają między innymi suknie ślubne i wieczorowe. Kreacje jedyne, wymarzone, te wyśnione. Uszyte z pasją przez utalentowanych krawców z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie oni przy udziale technologa i konstruktora, chętnie podzielą się swoją pasją i wprowadzą w wielki świat Haute Couture.

 

Haute Couture to krawiectwo z najwyższej półki – „Creme de la crème”. Mistrzostwo w każdym calu z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemiosła, ze szczególną dbałością o każdy detal. Haute Couture to świat nieograniczonej wyobraźni, wysublimowanego krawiectwa, który prowadzi na szczyty sławy. Jeśli jesteś projektantem, który dąży do tej sławy, krawcem, który chce poszerzyć swoje horyzonty lub po prostu chcesz zgłębić tajniki kunsztu Haute Couture, to zapraszamy na Kurs Krawiectwa Haute Couture.

 

Na kursie uczestnicy poznają techniki szycia, wykonują podstawowe konstrukcje wybranych kreacji, modelują je, a następnie odszywają prototypy. Wszystkie kreacje są realizowane na własne wymiary.

 

 

Kameralna grupa: 3-4 osoby

 

Czas trwania kursu: 176h/lekcyjnych 

Termin: sobota, niedziela 9:00 – 15:30 (22 spotkania co drugi tydzień po 8h w tym przerwa na lunch 12:00 – 12:30)  

 

 

Cena kursu: 10,560 zł płatne w 6 ratach po 1,760 zł  lub w dwóch ratach po 5,122 zł

 

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 760 zł (wpłata na konto) wliczana w koszt kursu.

 

W cenie kursu zapewniamy wszystkie materiały dydaktyczne oraz tkaninę przeznaczoną do odszywania próbnych wzorów. Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin.

 

Strefa Sztuki Krawieckiej posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych z ramienia Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00323/2020. Możliwe jest realizowanie szkoleń z dotacji urzędów.