Kursy, szkolenia i warsztaty

 

Kursy, szkolenia i warsztaty

 

Kursy, szkolenia i warsztaty

 

Jeśli chcesz nauczyć się szycia, kroju czy konstrukcji i modelowania, to odpowiednie miejsce, w którym wykwalifikowani konstruktorzy i wieloletni krawcy przekażą swoją wiedzę i wprowadzą Cię w tajniki kunsztu krawieckiego.

Szkolimy tych, którzy zaczynają przygodę z szyciem, jak i tych, którzy tylko chcą uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, co sprzyja prawidłowej komunikacji, a zarazem umożliwia indywidualne podejście do kursanta.

Posiadamy profesjonalną salkę dydaktyczną oraz nowoczesny park maszynowy. Oferujemy komfortowe warunki pracy, pyszną herbatę i aromatyczną kawę 🙂

Prowadzimy kursy stacjonarne i organizujemy szkolenia oraz warsztaty wyjazdowe dla zorganizowanych grup. Oferujemy również szkolenia u klienta na jego potrzeby. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Jeśli preferujesz kurs indywidualny, dostosowany do Twojego poziomu wiedzy, a nie znalazłaś/eś go w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie kurs szyty na miarę!

W przypadku absencji zajęcia nie przepadają. Można je realizować w terminie wspólnie ustalonym.

Strefa Sztuki Krawieckiej posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych z ramienia Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00323/2020. Możliwe jest realizowanie szkoleń z dotacji urzędów.