Kursy szycia

Kursy szycia to autorski program zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie kroju i szycia. Jest to oferta dedykowana dla osób, które nigdy nie miały styczności z maszyną, jak i krawców – amatorów chcących szyć zgodnie ze sztuką krawiecką. Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko do ćwiczeń wyposażone w maszynę i niezbędne akcesoria do szycia. Nasi szkoleniowcy są specjalistami, którzy potrafią zorganizować indywidualną ścieżkę do perfekcyjnego opanowania sztuki krawieckiej.

Ukończenie kursu szycia otwiera przed naszymi kursantami wiele dróg. Stają się pożądanym fachowcem na rynku pracy, a oprócz zatrudnienia w znanych i cenionych domach mody mogą prowadzić własną działalność. Usługi krawieckie są rozwijającym zajęciem, na które zawsze jest zapotrzebowanie. Krawiectwo to nie tylko drobne przeróbki ubrań, ale również duże realizacje jak szycie sukien ślubnych i wieczorowych czy uczestniczenie w projektach światowych marek. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wszystkich oferowanych przez nas kursów, dzięki którym możliwe będzie zdobycie tak cenionych umiejętności jak szycie.

Strefa Sztuki Krawieckiej posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych z ramienia Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00323/2020. Możliwe jest realizowanie szkoleń z dotacji urzędów.

 

Oferta kursów krawieckich

Oferta kursów krawieckich została stworzona z myślą o osobach początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Ich program jest zróżnicowany i w zależności od umiejętności kursanci mogą rozpocząć szkolenie od dowolnego etapu.

Klasyfikacja kursów szycia w zależności od stopnia trudności:

  • Poziom 0: dla osób początkujących
  • Poziom 1: dla osób z podstawami szycia
  • Poziom 2: dla osób średniozaawansowanych
  • Poziom 3: dla osób zaawansowanych

Weekendowe kursy kroju szycia

Nasze szkolenia prowadzone są w trybie tygodniowym oraz weekendowym. Weekendowe kursy kroju szycia zostały stworzone specjalnie z myślą o wszystkich uczestnikach, którzy z powodu swojej pracy czy innych obowiązków nie mogą uczestniczyć w zajęciach w ciągu tygodnia. Bez względu na wybór trybu kursu zakres obydwu jest taki sam. Weekendowe kursy kroju szycia to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą posiąść nową umiejętność lub przebranżowić się i rozpocząć karierę w krawiectwie.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego kursu oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy o poznania oferty szycia sukien ślubnych, szycie na miarę odzieży oraz odszywanie wzorów odzieży!