Odszywanie kolekcji

Odszywanie kolekcji

Posiadamy pracownię krawiecką, która dysponuje parkiem maszynowym umożliwiającym odszywanie małych kolekcji w pełnej rozmiarówce. Gwarantujemy kompleksowy nadzór techniczny na każdym etapie produkcji. Zapewniamy wysoką jakość.

Szycie kolekcji dla marek odzieżowych

Szycie kolekcji dla marek odzieżowych to oferta skierowana do firm. Wiele osób marzy o stworzeniu własnych ubrań o unikatowych krojach, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach. W naszej pracowni stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości materiały, pozwalające na uzyskanie wysokiej trwałości i świetnego wyglądu ubrań. W ostatnich latach odzież szyta w Polsce cieszy się rosnącą popularnością – to gwarancja materiałów ze sprawdzonych źródeł, a także zrównoważonego podejścia do produkcji.

Szycie kolekcji dla marek odzieżowych to dość skomplikowany proces, składający się z wielu etapów. Na samym początku konieczne jest stworzenie wstępnego projektu, bazującego na wizji właściciela firmy. Dopiero później można rozrysować dokładny krój odzieży, wraz z niezbędnymi wymiarami. Nasza szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na tworzenie całych kolekcji w wielu rozmiarach, dopasowując je do standardów panujących w Polsce.

Przygotowujemy szablony odzieżowe, tworzymy prototypy, a także nanosimy poprawki. Dbamy o to, by gotowa odzież cechowała się wysoką jakością wykonania, a także wygodą noszenia. Nasza pracownia znajduje się w Poznaniu – zapraszamy do współpracy właścicieli marek odzieżowych, bez względu na to, czy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z modą, czy od lat działają na rynku.