Szycie sukien wieczorowych i ślubnych

Wyróżnieniem naszej oferty jest szycie sukien wieczorowych i ślubnych oraz odzieży na miarę. Szyjemy unikatowe i ekskluzywne kreacje, które łączą zmysłowość z naturalnością, odzwierciadlają prawdziwą duszę kobiety, jej wdzięk, czar i powab. Realizujemy wszystkie stylizacje. Poczynając od klasycznych, romantycznych sukien, poprzez nietuzinkowe boho, do oszałamiająco odważnych i niestandardowych propozycji. W pracowni posiadamy kilka odszytych prototypów oraz wzorcowych modeli, które można przymierzyć, żeby ustalić, w jakim stylu i wykończeniu klientka wygląda najlepiej. Opcja ta umożliwia dobór fasonu, detali oraz tkanin i koronek.

 

Czy warto szyć suknię ślubną na miarę?

Szycie sukien ślubnych na miarę jest bardzo popularne. Chociaż liczba salonów sukien ślubnych zadziwia, to każda panna młoda szukająca kreacji doskonale wie, że nie jest to łatwe zadanie. Zazwyczaj trzeba odwiedzić kilka miejsc, zmierzyć kilkanaście (czy nawet kilkadziesiąt!) kreacji, aż w końcu znaleźć tę prawie wymarzoną. Prawie wymarzoną, ponieważ suknie ślubne zawsze trzeba dopasować, często zmienia się jej wykończenie, gorset, dekolt czy ramiączka. Taka suknia jest do odebrania na kilka dni lub parę tygodni przed ślubem. Zdecydowanie łatwiejszym rozwiązaniem jest zlecenie uszycia sukni ślubnej na miarę w profesjonalnym studiu krawieckim. Wykonujemy przemyślane, dopasowane do potrzeb klientek konstrukcje odzieżowe, a finalnym efektem jest piękna suknia – dokładnie taka, jaką wymarzyła sobie Panna Młoda. Korzystanie usług dobrej krawcowej podczas szycia sukni ślubnej pozwala stworzyć kreację w stu procentach dopasowaną do rangi uroczystości, całej wizji ślubu oraz sylwetki Panny Młodej. Przez wszystkie lata naszej działalności pomogliśmy zaprojektować i uszyliśmy dziesiątki sukien ślubnych. Zaufanie naszych klientek to największe wyróżnienie naszej pracowni – przekonaj się sama, dlaczego to właśnie my pomożemy uczynić Twój najważniejszy dzień w życiu najpiękniejszym.

 

Jak długo szyje się suknię ślubną?

Suknię ślubną szyje się kilka tygodni, dlatego zamówienie kreacji szytej na miarę najlepiej złożyć około 3-4 miesięcy przed planowaną uroczystością. Dotyczy to także szycia sukien wieczorowych, na studniówkę i podobnych. Wyjątkiem są suknie ślubne ciążowe, ponieważ szycie ich rozpoczynamy na kilka tygodni przed ślubem, uzgadniając wszystkie terminy z Panną Młodą.

Serdecznie zapraszamy do grona zadowolonych Klientek.