KURSY KONSTRUKCJI ODZIEŻY

Kursy konstrukcji odzieży to zajęcia dedykowane dla osób, które chcą wejść na mistrzowski poziom sztuki krawieckiej.

 

Konstrukcja, to jeden z ważniejszych etapów produkcji odzieży w którym realizujemy wizję projektanta przekładając ją na papier w formie odręcznej siatki konstrukcyjnej z zastosowaniem modelowania płaskiego i przestrzennego lub wykorzystując specjalistyczne programy komputerowe typu CAD, CAD 3D.

 

Precyzja i wyobraźnia przestrzenna to niezbędne atuty konstruktora. Bez względu na stopień Twojego zaawansowania nauczymy Cię samodzielnie tworzyć odręczne szablony według których skroisz a następnie uszyjesz własną kolekcję lub rozszerzysz swoje horyzonty jako konstruktor odzieży w biznesie modowym.

 

Kursy konstrukcji dzieży prowadzi dyplomowany konstruktor odzieży, technolog i wykładowca. Jego największym osiągnięciem jest praca dla firm światowej sławy takich jak: Burberry Group PLC w Londynie, Triumph International w Niemczech. Wyróżnieniem jest współpraca z greckim projektantem sukni ślubnych i wieczorowych – Demetrios James Elias.

 

Kursy konstrukcji odzieży prowadzone są w trybie tygodniowym i weekendowym.

 

W ofercie posiadamy dwa systemy szkoleń;

SYSTEM 1 – Kursy polegające tylko i wyłącznie na przyswajaniu teorii i wykreślaniu konstrukcji oraz modelowaniu form.

SYSTEM 2 – Kursy konstrukcji oparte na przyswajaniu teorii, wykreślaniu konstrukcji, modelowaniu form oraz odszywaniu prototypów sprawdzających poprawność konstrukcji.

 

1h- jedna godzina zajęć to 1 godzina lekcyjna, czyli 45 minut