Kursy szycia dla młodzieży

Kursy organizowane przez pracownię Strefa Sztuki Krawieckiej skierowane są do szerokiego grona odbiorów. Dlatego oferujemy również kursy szycia dla młodzieży. Każdy uczestnik bez względu na swój wiek i umiejętności może posiąść u nas tak cenną umiejętność jak szycie i szeroko pojęte krawiectwo. Każde nasze szkolenie przygotowane jest z dbałością o wszystkie szczegóły, a cały program dopasowany do wymagań kursantów. Wszystko po to, aby każdy uczestnik czuł się u nas jak najlepiej i odnalazł w krawiectwie prawdziwą pasję. Kursy krawiectwa prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, którzy na swoim koncie mają wiele osiągnięć oraz współprac z markami i domami mody cenionymi w Polsce i na całym świecie. Nauka krawiectwa oraz doskonalenie swojego warsztatu pod okiem tak wykwalifikowanej kadry to pewność osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Nasze kursy szycia dla młodzieży kierujemy zarówno do uczniów szkół odzieżowych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę zdobytą na zajęciach, jeszcze raz przyswoić poznany materiał, jak i zupełnie początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z szyciem.

 

Warsztaty z szycia dla uczniów

Program warsztatów z szycia dla uczniów obejmuje między innymi:

  • naukę obsługi maszyny do szycia,
  • omówienie zagadnień związanych z tkaninami i materiałoznawstwem,
  • krojenie odzieży,
  • szycie i wykańczanie odzieży.

Na naszych zajęciach panuje kameralna atmosfera, a każdy z kursantów pracuje pod czujnym okiem instruktora. Pracownie szkoleniowe są świetnie wyposażone, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy i podnosi komfort pracy. Zapraszamy!